CooltúraHudba

Rudimental, Tove Lo, Andy C či Jona Hopkinsa uvidíme na Grape 2019

main

CooltúraHudba

Rudimental, Tove Lo, Andy C či Jona Hopkinsa uvidíme na Grape 2019

Máme silný pocit, že aj tento rok bude Grape festival v predstihu vypredaný. Organizátori pieštanského festivalu začali zverejnovať zahraničných headlinerov a povieme to na rovinu. Vyzerá to na naozaj vymakaný line-up. Aphrodite, Dub FX, Black Madonna, The Kooks a mnoho daľších. Poďme si aspoň časť z nich predstaviť.

superorganism-1940x720

Osem hudobníkov z piatich krajín, žijúcich v jednom byte – to je superorganizmus. Minulý ročník dostali ospravedlnenku, tento už budú pekne na letisku čakať na vyvolanie.

K jedným z vrcholov festivalu bude patriť sobotný koncert britských Rudimental. Ich live vystúpenia, kde sa na pódiu stretne niekedy až desaťčlenná zostava sú vždy veľkým zážitkom.

Britský producent Jon Hopkins príde premiérovo na Slovensko predstaviť svoj elektrizujúci live set. V sobotu na záver hlavného pódia nás čaká okrem hudby plnej emócií aj nová vizuálna show. Jeho albumová novinka Singularity získala nomináciu na Grammy v kategórii Best Dance/ Electronic album, takže sa je na čo tešiť.

Dnes už skoro legendy britskej indie scény, prídu po pár rokoch späť na slovenské festivalové pódium. Tento rok vydali nový album, z ktorého už vypustili štyri úspešné single. Britská gitarovka už nemôže byť ani viac klasickejšia ako The Kooks.

Kooks

Chicagská Čierna Madonna je momentálne jednou z najvyhľadávanejších dídžejok na svete. Jej štýl označujú hudobní odborníci ako disco techno, a tak vás pozývame na jej víziu správnej diskotéky 🙂

The Black Madonna

gta-online-booking-the-black-madonna_31eu

Na Slovensku premiérovo privítame škótsku elektro-popovú kapelu s nezameniteľným hlasom speváčky Lauren Mayberry. Od roku 2013 sa organizátori  snažili, aby na Grape zahrali. Podarilo sa to až teraz a sme radi, že vypočuli aj vaše želania.

CHVRCHES

Chvrches' new album, Every Open Eye, comes out Sept. 25

Švédska speváčka Tove Lo prinesie na festival príjemný alternatívny popík. V sobotu večer sa bude na hlavnom pódiu hlavne tancovať.

Andrew John Clarke aka Andy C je jeden z najuznávanejších Djs, producentov a priekopníkov DnB scény, ktorý je zároveň aj zakladateľom známeho vydavateľstva RAM Records. Andy C vypredáva koncertné sály behom pár minút a stal sa ozdobou veľkých európskych festivalov ako Glastonbury, Tommorowland, Reading & Leeds alebo Bestival.

facebook-thumb-min

9 – 10 Aug 2019 Letisko Piešťany . Lístky v predaji.

zdroj – grapefestival.sk

Pridaj komentár