CooltúraKULTURAK:BAR

Čo nás čaká v Kulturak:bare? Pozri najbližší program.

main

CooltúraKULTURAK:BAR

Čo nás čaká v Kulturak:bare? Pozri najbližší program.

Budeme kvízovať, žúrovať aj sútažiť. Zimný program v bare prinesie Maringotu fest, noc v maskách a možno aj niečo navyše.

Keďže je ale rok dlhý a všetci nám už veľmi chýbate, rozhodli sme sa pripraviť pre vás zimné vydanie v Kulturak: bare. Prienesieme do priestorov baru všetku pozitívnu atmosféru, ktorú sme spolu mohli nasať počas letného víkendu v pieskovcovom lome a budeme sa na vás tešiť.

O zábavu sa postará trojica DJs. KIRI, GRŇA, REZORT .
Počas Maringoty u nás v bare si dáme súťaž o voľné vstupy na letné vydanie festivalu.
Návštevník baru s najvyšším zaplateným účtom v ten večer, dostane ako bonus 2 lístky na Fest Maringota 2020.😉

V predvianočnú sobotu sme pre vás pripravili špeciálnu noc venovanú filmom režiséra Quentina Tarantina. Najkreatívnejšiu masku oceníme na Tarantino night.

Počas večera budú hudbu (soundtracky) mixovať D OneTwo & Jimmy Pé . Na bare dostaneš Jameson Whisky za zvýhodnenú cenu. Vstup s maskou je voľny. Bez masky 5 eur.

Pre víťazný tím DDFQ filmového kvízu pripravených 5 voľných vstupov do sietí kín Cinemax. Stačí sa prihlásiť v udalosti do kvízu a získať vo vianočnom špeciály najviac bodov. 🍻 Sútažiť budeme v 4.kolách po 10 otázkách v každom kole. Štartovné 2 eurá na hráča.

Mistr Quizu ukryl indíciu v úvodnom videu….

Rozdávať ceny budeme aj v januári, keď sa bude v bare konať turnaj v stolnom futbale dvojíc. Viac info a možnosť prihlásiť sa nájdeš v udalosti na FB.

Turnaj bude obmedzený na osem tímov rozdelených do dvoch skupín. V skupinách sa hrá systémom každý s každým. Následne klasická vyraďovačka.

Štartovné na tím je 10 eur, z čoho budú odvodené aj peňažné výhry. Turnaj začína o 18:00, aby sme vedeli v dobrom čase skončiť a patrične osláviť víťazov. Píš si do kalendára 18.1.2020.

Program v Kulturak:bare – december/január

zdroj:FB

Pridaj komentár