Kulturak:bar

Kulturak:bar

S kamošmi nás môžeš navštíviť v Moravskom sv. Jáne každý piatok a sobotu, vždy od 18:00 tak do 2:00. Pivné špeciály, kvalitné rumy, či rozmanité hudobné žánre sú súčasťou nového nefajčiarského KULTURAK:BARu.

Aj my sme zapojili do iniciatívy a nahradili sme plastovú slamku za nerezovú. 🌎 . Pridali sme sa tak k slovenským barom a reštauráciam, ktoré podporujú projekt #BezSlamky . 

 

REZERVÁCIE? 0919140856 alebo píš na Insta či FB

Kulturak bar oficial

PROGRAM

 

_MG_8424 _MG_8436 _MG_8351 _MG_8325 _MG_8189

_MG_6725 _MG_6712 _MG_6742 _MG_6772 _MG_6897

kulturak bar

 

Najbližší event

V sobotu 11. mája pokračujeme v 6. Lubo kvíze. Prihlásenie tímov je veľmi jednoduché. Stačí, ak do udalosti na FB  napíšete názov tímu a počet členov.

Pravidlá

Súťaží sa v 4-7 členných tímoch. Maximálny počet tímov je 6.  V 7 kolách vás čaká 50 súťažných otázok z rôznych tém. Tímy odpovedajú na odpoveďové hárky, ktoré sú zbierané a priebežne vyhodnocované po každom súťažnom kole. Každý tím sa musí dopracovať k jednej spoločnej odpovedi. Samozrejme, v rámci fair-play je zakázané používať mobily, tablety a iné pomocné zariadenia.. Štartovné sú 3 € na osobu.

lubo kviz fakt ofic

Po desiatich rokoch sa do našich končín vracia reggae párty Upful Beats. Pre niektorých veľká neznáma, no pre mnohých priam legendárna akcia.

Príďte sa do Kulturak: baru pokolísať do rytmov karibskej hudby, ktorú vám na plecia naložia DJ Jah:blkonosič a laptop player maTrosh.

Počas večera budeme podávať špeciálny drink…júú

 

Pre nás event roka. 5. ročník festivalu jedla Coolturak začne v sobotu ráno 22. júna a bude pokračovať celodenným programom až do večernej afterparty v Kulturak:bare. Viac info postupne doplňíme.

 

VIAC INFO aj NA FB – KULTURAK:BAR